Vitajte!

 PROPAG SLOVAKIA s.r.o. je pokračovateľ PROPAG STUDIA s.r.o., ktorá vznikla v roku 1992 ako reklamná agentúra zameraná na výrobu a realizáciu reklamy.

 Dnes je spoločnosť PROPAG Slovakia vďaka vlastnej výrobe sebestačnou, samostatnou a dynamickou obchodno-reklamnou agentúrou, v ktorej však hlavnú úlohu zohráva kreativita, dizajn a samotná tvorba, popri úspešnom budovaní dobrých a stabilných obchodných vzťahov. Spoločnosť sa postupne špecializovala a tým aj diverzifikovala na trhu reklamy, zamerala sa na hlavné dve oblasti  - reklamná tvorba, dizajn, grafika a výroba reklamy.

Našim hlavným krédom je kvalita od návrhu cez grafické práce, spracovanie, výrobu, montáž a servis. Pri tvorbe dizajnu a grafickej predlohy Vám radi poradíme. Spolu nájdeme najideálnejší spôsob riešenia Vašej požiadavky.
Veľkým bohatstvom firmy je kolektív skúsených pracovníkov, ktorí zvládnu aj tie najnáročnejšie priania našich zákazníkov, pomocou vlastných výrobných technológií, samozrejme v maximálnej harmónii s predstavou, grafickou tvorbou a produktom.

Budeme Vám vďační, ak sa stanete našim zadávateľom, klientom alebo priateľom, ktorý nás pri každodennej práci stále motivuje a povzbudzuje.